0212 415 29 29

Sosyal Medyada Biz}

Şimdi Ara Kampanyası
Karnak Karadeniz Nakliye Hizmetleri Ltd.Şti.Nakliyela Taşınmak Çok Kolay Hemen Şimdi Arayın İster Şehirler Arası Ev Nakliyesi Olsun İster Parça Eşyalarınız En Uygun Fiyatlarla Taşınma Fırsatını Yakalayın. İndirimli Rezervasyon İçin Son 4 Gün. Bu Fırsatı Kaçırmayın
TÜMÜNÜ GÖR

Karnak Karadeniz Nakliye Hizmetleri Ltd.Şti.

Karnak Karadeniz Nakliye - Tanıtım

 

 

Firmamız müşterilerine daha hızlı,dahagüvenli,daha ekonomik ve zamanında hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiş olan kurucumuz  ORHAN KOÇ tarafından  2011 yılında kurulmuştur.

 

1995 yılında başladığımız bu yolculuk zaman zaman farklı firma unvanları altında olsada bugün özmal araçlarımızla İSTANBUL’dan  SAMSUN ve TRABZON başta olmak üzere bütün Karadeniz Bölgesine Parsiyel ve Komple araç bazında ‘NAKLİYE’  hizmeti vermekteyiz.

 

Müşterilerimize ait emtialar adresten alınıp "24 saat"içinde alıcı adreslerine teslim edilmektedir.

 

Bütün taşımalarımız  AIG SİGORTA A.Ş yük sigortası güvencesindedir.

 

Sorunsuz ve zamanında hizmet için müşterilerimiz bütün göderilerini 24 saat boyunca  ONLİNE olarak KARGO TAKİP sistemizden ürün takibi yapabilmektedir.

 

Bunun için sadece sevkiyat@karnak.com.tr mail adresine istekte bulunmanız yeterlidir.

 

Verilecek şifre ile dilediğiniz zaman ve yerden kargonuzu takip edebilirsiniz.

 

Hergeçen gün daha iyi hizmet için geliştirdiğimiz hizmet ağımızla ‘MUTLU ET Kİ MUTLU OL’ prensibi ile müşterilerimizin takdirini toplamakta ve gönüllerde yer etmekteyiz.

 

Daima İYİLER TAKLİT VE TAKDİR edilir bunu bilerek yolumuza devam ediyoruz.